1 bieg za nami

Jesteśmy już po pierwszym biegu z serii Poznaj Poznań z Mapą!!

Na Malcie wystartowało w sumie 164 osoby. Warunki pogodowe nie przeszkodziły zawodnikom w dotarciu do centrum zawodów i ukończeniu tras.
Start ruszył planowo o 10.00 i krótko po tej godzinie gościliśmy pierwszych zawodników na mecie.
Na wszystkich uczestników po zakończonym biegu czekało coś słodkiego do zjedzenia a także picie dla ochłody.

W najtrudniejszej kategorii Elita zwyciężył Robert Zabel z Grunwaldu Poznań, drugi był Darek Konarczak z tego samego klubu, a 3 miejsce uzyskał Mateusz Niedbała z Woda Góry Las.
W Średniakach wygrał Marek Firlej z Azymutu Mochy przed Szymonem Schulmannem z Grunwaldu Poznań i Piotrem Klimkowskim z Bukosu Belęcin.
Na najkrótszej trasie Początkujących zwyciężył Jan Malewski, przed Kamilem Nowakiem z SP nr 51, oraz Monikom Tomczyk.

Kategoria OPEN cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem – wystartowały tutaj 32 osoby.

Wyniki i międzyczasy dostępne są w zakładce Wyniki.