Białe osiedle Armii Krajowej

4-1Było biało, było mokro, było ślisko ale było warto.

Pierwszy raz podczas w tym cyklu mieliśmy przyjemność biegać w zimowej scenerii.

Na pewno było jaśniej na trasach, ale czy łatwiej ??

W 4 etapie wystartowało 190 osób, mało brakowało a mielibyśmy trzecią dwusetkę. Ale co się odwlecze to nie uciecze 🙂

Najszybciej z trasą Elity poradził sobie Robert Banach, który z drugim Remikiem Nowakiem wygrał prawie 50 s. Trzeci był coraz lepiej radzący sobie na naszych zawodach Krzysztof Muszyński.

W średniakach wygrał Paweł Jusik, tuż przed Kają Milanowską, która o sekundę wyprzedziła 3 na mecie Michała Sokoła.

W początkujących najszybsza tego dnia była Sylwia Wieczorek, która nie dała najmniejszych szans pozostałym zawodnikom. Z drugim na mecie Nikodemem Seidel wygrała ponad 3 minuty. 3 miejsce zajął Krzysztof Waraczewski.

Bardzo nas cieszy ilość osób startujących w kategorii OPEN. Pamiętajcie, że tutaj nie liczy się rywalizacja sportowa.

Wyniki, międzyczasy oraz mapy znajdziecie na podstronie zawodów. TUTAJ

Zapraszamy także do naszej galerii 😉

Wkrótce pojawi się fotogaleria z naszych zawodów, klasyfikacja generalna po 4 biegach oraz Klasyfikacja na Najlepszego Sprintera i Najlepszą Sprinterkę Natural Born Runners.

4-1a

Serdecznie dziekujemy wszystkim za przybycie, naszym partnerom za ufundowane nagrody.

A co do ostatniego finałowego etapu to możemy wam jedynie zdradzić, że Finał ze względów technicznych odbędzie się 4 marca. Więcej o Wielkim Finale już niebawem 🙂