ciemna Rusałka

Podczas 4 etapu Poznaj Poznań Nocą, zrobiliśmy sprawdzian Waszych umiejętności 🙂

Ciemny, leśny teren, wręcz idealny do zabawy z mapą.  Wasze opinie potwierdzają, że frajdy było mnóstwo 🙂

Na trasach utworzonych przez Dawida Stefańskiego ścigało się ponad 120 zawodników.

Na trasie Elity najlepszym zawodnikiem był Paweł Jankowiak, a pośród Pań najlepszą była Katarzyna Durzyńska.
Adrianna Filipiak
wygrała Średniaków. Natomiast drugie miejsce zajął pierwszy mężczyzna Krzysztof Spychała.
Początkujących wygrał po raz kolejny Kacper Ferchmin. Najlepszą kobietą tej kategorii była Agnieszka Filipiak.

Swój debiut jako kierownik zawodów przeżył Paweł Jusik –  za co zasłużone gratulacje 🙂 Krauzik

Poniżej klasyfikacja po 4 etapach Poznaj Poznań Nocą. Prośba do wszystkich zawodników – sprawdźcie swoje miejsca, czy nie ma błędów  – nie raz robicie literówkę w nazwisku lub imieniu podczas zgłoszeń, staramy się to weryfikować i poprawiać.