Etap 1 – lista startowa

PKPrezentujemy listę startową na Etap 1 który odbędzie się 27 kwietnia na poznańskiej Malcie.

 

  

Karta SI     Imię i nazwisko               Ur. Klub                 Minuta startowa
Elita  (49)       4.5 km  0 m   23 PK   
   501141    Remik Nowak                         72  Hades                    0:00 
  2048161    SŁAWOMIR BURCHARDT                  66  CSWLAD POZNAŃ            1:00 
   501149    DARIUSZ KONARCZAK                   84  WKS Grunwald Poznań      2:00 
             Justyna Nowak                           Hades                    3:00 
   423076    Jacek Galla                         93  Azymut Mochy             4:00 
             Agnieszka Dębska                    84  Winogradzki Team         5:00 
  2048200    PAWEŁ CHOŁODY                       73  CSWLAD POZNAŃ            6:00 
   505082    Katarzyna Galla                     95  Azymut Mochy             7:00 
             Sławomir Dąbski                     94                           8:00 
   991792    Mateusz Niedbała                    77  Woda Góry Las            9:00 
             Kacper Cieśœlawski                    93  Climbing Spot / NK     10:00 
             Borys Ropielewski                   89                          11:00 
   505084    Szymon Kaczmarek                    95  Azymut Mochy            12:00 
   887088    Robert Zabel                        77  WKS Grunwald Poznań     13:00 
             Tomasz Piłat                        87                          14:00 
             Jacek Gorczyca                      71  Drużyna Szpiku          15:00 
   997824    Honorata Paterek                        Azymut Mochy            16:00 
   895232    Przemysław Kaczocha                 96  UKS Arkady Raszków      17:00 
             Maciej Wąsowski                     82                          18:00 
   889167    MArcin Kowalski                     95  LKO Leszno              19:00 
             Magdalena Gorczyca                  71                          20:00 
   423085    Franciszek Galla                    89  Azymut Mochy            21:00 
   412341    TOMASZ KOSICKI                      71  KB Maniac Poznań        22:00 
             Gustaw Sielicki                     88                          23:00 
   842660    Sara J궜kowiak                       93  Azymut Mochy           24:00 
             Mikołaj Wiœniewski                   88  KS Tęcza STK Poznań     25:00 
   505094    Mateusz Hoffmann                    91  LKO Leszno              26:00 
             Piotr Fijałkowski                                               27:00 
             Marcin Grabowski                     88  Leśœni Poznań           28:00 
             Tomasz Zeńczak                          KB Maniac Poznań        29:00 
   553467    Anna Matyba                         96  UKS Arkady Raszków      30:00 
   997853    Greta J궜kowiak                      93  Azymut Mochy           31:00 
  2016198    Piotr Niezgódka                     99  UKS Arkady Raszków      32:00 
   423089    Galla Marek                         87  Azymut Mochy            33:00 
   553479    Jakub Garstka                       98  UKS Arkady Raszków      34:00 
             kalinowski krzysztof                                            35:00 
   423078    Damian Rychły                       92  Azymut Mochy            36:00 
             Mikołaj Kabała                      82  ON SIGHT                37:00 
  2048205    PIOTR ZAMIARA                       81  CSWLAD POZNAŃ           38:00 
             Wichniewicz Czarek                  73                          39:00 
             Filip Chmarzyński                   80  Hades                   40:00 
             Daniel Malecki                      88                          41:00 
             Marcin Stachowiak                   91  KB Maniac Poznań        42:00 
             Dominik Król                        94  Teatr Wielki            43:00 
             Andrzej Kosiński                    88  Zamiataczki 1860        44:00 
             wakat                                   Vakant                  45:00 
             wakat                                   Vakant                  46:00 
             wakat                                   Vakant                  47:00 
             wakat                                   Vakant                  48:00 

 ŒŚredniacy  (71)     3.4 km  0 m   17 PK   

             Marta Wilczyńska                        Azymut Mochy             0:00 
             Marta Maœlińska                      91                           1:00 
   889169    Tomasz Szymoniak                    98  LKO Leszno               2:00 
             Paprocka Monika                     88  BahamasYellow.pl         3:00 
  7200181    Magdalena Teichert                  96  Azymut Mochy             4:00 
  2016206    Tomasz Krzywda                      99  UKS Arkady Raszków       5:00 
             Iwona Pietrzak                      90  Azymut Mochy             6:00 
  2016205    Karina Krawiec                      00  UKS Arkady Raszków       7:00 
             Łukasz Bizan                                                     8:00 
   423082    Andrzej Galla                       59  Azymut Mochy             9:00 
  2016199    Dominika Niezgódka                  01  UKS Arkady Raszków      10:00 
             Ławniczak Tomasz                    82  KB Maniac Poznań        11:00 
  2016203    Konstancja Noculak                  00  UKS Arkady Raszków      12:00 
             Przemek Pawłowski                   77                          13:00 
  2016192    Romana Dopierała                    98  UKS Arkady Raszków      14:00 
   889166    Adam Jankowiak                      00  Bukos Belęcin           15:00 
             Wojciech Jankowski                  91                          16:00 
             Grzegorz Kupczak                    90  Kamikadze               17:00 
   889262    Marcin Smektała                     99  Bukos Belęcin           18:00 
             Piotr Grzyb                         87  BahamasYellow.pl        19:00 
  2016208    Krzysztof Żurkiewicz                01  UKS Arkady Raszków      20:00 
   345985    Julia Kalitka                       00  Azymut Mochy            21:00 
   249930    Agnieszka Bultrowicz                77                          22:00 
  2016207    Aleksandra Mróz                     99  UKS Arkady Raszków      23:00 
   505083    Marek Firlej                        98  Azymut Mochy            24:00 
  2016210    Karolina Szczepaniak                99  UKS Arkady Raszków      25:00 
             Dembiński Adam                      71  STR Poznań              26:00 
   997889    Gracjan Cupryœś                      99  Azymut Mochy            27:00 
   553472    Wiktoria Nowicka                    99  UKS Arkady Raszków      28:00 
   423090    Sadurska Katarzyna                  88  Azymut Mochy            29:00 
             Igor Kubicki                        91                          30:00 
   338265    Michalina Rychlik                   00  UKS Arkady Raszków      31:00 
             Szymon Belzyt                       91                          32:00 
   423086    Barbara Galla                       59  Azymut Mochy            33:00 
   338267    Jakub Cegła                         01  UKS Arkady Raszków      34:00 
  2048181    DAWID JURKIERWICZ                   87  CSWLAD POZNAŃ           35:00 
             Katarzyna Mirecka                       Azymut Mochy            36:00 
             Szymon Schulmann                    90  WKS Grunwald Pozna      37:00 
             Piotr Szczodrzyński                 74                          38:00 
             Michał Chełmiński                   90  BahamasYellow.pl        39:00 
             Jacek Ukleja                        68                          40:00 
  7200182    Zofia Galla                         98  Azymut Mochy            41:00 
             SEBASTIAN MUSIELAK                  70                          42:00 
   412408    Maria Grabiec                       98  Azymut Mochy            43:00 
             Marek Osuchowski                    77  KB Maniac Poznań        44:00 
   997823    Julia Seidel                        99  Azymut Mochy            45:00 
  2016200    Magdalena Pluta                     00  UKS Arkady Raszków      46:00 
   991797    Katarzyna Dajewska                  98  LKO Leszno              47:00 
   997887    Barbara Nowak                           Azymut Mochy            48:00 
  2016194    Remigiusz Krzywda                   99  UKS Arkady Raszków      49:00 
  2048180    ANNA GAWEŁ                          87  CSWLAD POZNAŃ           50:00 
             Tomasz RADKE                        22  Radio Merkury Pozn      51:00 
             Marcin Mrug                         88                          52:00 
             Barbara Dudzińska                   90                          53:00 
             Justyna Arentowicz                  88  BahamasYellow.pl        54:00 
             Wojciech Sebastian                  83  Wilga                   55:00 
  2016193    Eryk Sobczak                        01  UKS Arkady Raszków      56:00 
   423073    Katarzyna Kalitka                       Azymut Mochy            57:00 
             Alicja Gaworowska                   88                          58:00 
   338263    Krzesimir Szymczak                  00  UKS Arkady Raszków      59:00 
   889168    Agata Szymoniak                     99  Bukos Belęcin           60:00 
             Radosław Ludzkowski                 82  KB Katorżnik/310 k      61:00 
             Aneta Marszałek                     90  Teatr Wielki            62:00 
  1397524    Piotr Klimkowski                    99  Bukos Belęcin           63:00 
             Mirosław Serafiński                 76                          64:00 
   412342    AGNIESZKA SZULETA-KOSICKA           70  KB Maniac Poznań        65:00 
   423075    Katarzyna Mirecka                   96  Azymut Mochy            66:00 
             wakat                                   Vakant                  67:00 
             wakat                                   Vakant                  68:00 
             wakat                                   Vakant                  69:00 
             wakat                                   Vakant                  70:00 

Początkujący  (48)   2.3 km  0 m   13 PK   

   412259    Sandra Domagała                     03  UKS Arkady Raszków       0:00 
   412401    Nadia Kędzierska                    02  Azymut Mochy             1:00 
             Szymon Gut                          93                           2:00 
             Mikołaj Palacz                      01   SP 51                   3:00 
             Marzena Jędrzejczak                 76  KB Maniac Poznań         4:00 
             Monika Oœkiewicz                     88  biegajzdrow.pl           5:00 
             Hubert Hildebrand                   00   SP 51                   6:00 
             Ewa Lambryczak                      71  XIV LO POznań            7:00 
             Mateusz Bittner                     01   SP 51                   8:00 
   412422    Mikołaj Paterek                     03  Azymut Mochy             9:00 
             Ewa Pawłowska                       77                          10:00 
             Gabrysia Kubacka                    04   SP 51                  11:00 
             Joanna Baryła                       93                          12:00 
             Piotr Walczak                       00   SP 51                  13:00 
             Monika Tomczyk                      90                          14:00 
   423087    Nikodem Seidel                      01  Azymut Mochy            15:00 
             Bartosz Pranczke                    88                          16:00 
             Aleksander Dembiński                03  STR Poznań              17:00 
   412402    Lidia Piwowar                       02  Azymut Mochy            18:00 
             Rafał Malcewicz                     05  Brygada RRR             19:00 
             Sławomir Bajew                      62  Radio Merkury Pozn      20:00 
  2016197    Oliwia Wajrauch                     04  UKS Arkady Raszków      21:00 
   345994    Jagoda Seidel                       01  Azymut Mochy            22:00 
             DOROTA MISIORNA                     66  KB Maniac Poznań        23:00 
             Mateusz Pilarczyk                       SP 51                   24:00 
   345993    Nikola Kuberska                     00  Azymut Mochy            25:00 
   338256    Julianna Kaczocha                   01  UKS Arkady Raszków      26:00 
             Bartek Przybylak                    04   SP 51                  27:00 
   412420    Dawid Antkowiak                     00  Azymut Mochy            28:00 
             Kamil Nowak                         00   SP 51                  29:00 
             Jan Malewski                        95                          30:00 
             Tomasz Gajewski                     81                          31:00 
   412261    Julia Wielebska                     00  UKS Arkady Raszków      32:00 
             Artur Szymański                          SP 51                  33:00 
   412421    Patryk Pawłowski                    03  Azymut Mochy            34:00 
  2016202    Emanuel Noculak                     02  UKS Arkady Raszków      35:00 
             Durma Krystian                                                  36:00 
   412294    Lidia Mejza                         02  Bukos Belęcin           37:00 
             Izabela Hałaszkiewicz               93                          38:00 
  2016201    Aleksandra Pluta                    03  UKS Arkady Raszków      39:00 
             Jakub Grzeszkowiak                  88  biegajzdrow.pl          40:00 
             Klaudia Smektała                    01  Bukos Belęcin           41:00 
  2016204    Jakub Chmielarz                     02  UKS Arkady Raszków      42:00 
   412419    Alex Grobelny                       02  Azymut Mochy            43:00 
             wakat                                   Vakant                  44:00 
             wakat                                   Vakant                  45:00 
             wakat                                   Vakant                  46:00 
             wakat                                   Vakant                  47:00 
 
Lista zgłoszonych do kategorii OPEN

OPEN              OPEN              4    

    1                Przemysław Gładysiak            77 Makalu Teram                                   
    2                Maciej Poprawka                 91                                                    
    3                Jeremi Wichniewicz              03                                            
    4                Iga Wichniewicz                 03                                               
    5                Marcin Lambryczak               75                                            
    6                Miłka Olejnik                   78 Drużyna Szpiku                                
    7                Dagmara Strzesak                93                                                    
    8                Patrycja Frąk                   93                                               
    9                MAGDALENA STANUCH               93                                               
   10                Piotr Poniewierski              93                                                
   11                Kevin Wolny                     93                                              
   12                Joanna Miara                    92                                                
   13                Tomasz Kruk                     69                                               
   14                Piotr Tokarz                    93                                                
   15                KAROLINA KASPRZAK               22 Radio Merkury Poznań                           
   16                Piotr POLESKI                   22 Radio Merkury Poznań                           
   17                Dorota Kędziora                 89                                                   
   18                Agnieszka Kędziora              89                                               
   19                Mikołaj Krawiec                 86                                              
   20                Adam Materna                    89                                               
   21     338260     Sandra Chmielarz                05 UKS Arkady Raszków                             
   22     338268     Patrycja Cieluch                04 UKS Arkady Raszków                             
   23     338246     Zuzanna Sztok                   03 UKS Arkady Raszków                            
   24     412249     Wiktoria Sójka                  03 UKS Arkady Raszków                             
   25     412251     Wiktoria Sikora                 03 UKS Arkady Raszków                             
   26     338245     Zuzanna Wielebska               03 UKS Arkady Raszków                            
   27     338249     Dominika Harasymko              03 UKS Arkady Raszków                            
   28     338255     Natalia Ruda                    01 UKS Arkady Raszków                                
   29     338253     Justyna Frąszczak               01 UKS Arkady Raszków                            
   30     338259     Zuzanna Ławniczak               01 UKS Arkady Raszków                            
   31     338247     Natalia Bzik                    01 UKS Arkady Raszków                            
   32     338270     Marcelina Jankowska             00 UKS Arkady Raszków                             
   33     412180     Michał Szczęsny                 05 UKS Arkady Raszków                             
   34     412246     Joachim Adamcio                 05 UKS Arkady Raszków                             
   35     412267     Paweł Obsadny                   05 UKS Arkady Raszków                             
   36     338243     Gracjan Domagała                05 UKS Arkady Raszków                             
   37     412260     Maksym Bieniek                  04 UKS Arkady Raszków                             
   38     412264     Michał WoŸniak                   04 UKS Arkady Raszków                              
   39     338266     Kacper Kasałka                  03 UKS Arkady Raszków                             
   40     338261     Igor Marciniak                  03 UKS Arkady Raszków                             
   41     338262     Marcin Matuszkiewicz            02 UKS Arkady Raszków                             
   42     338264     Mikołaj Adamcio                 02 UKS Arkady Raszków                             
   43                Marcin Nowak                    79                                               
   44                Dariusz Pawłowski               80                                                   

Permalink do tego artykułu: http://poznajpoznan.com/etap-1-lista-startowa/

56 pings

Skip to comment form

    • kenny on 16 listopada 2014 at 21:31

    .

    ñýíêñ çà èíôó!!

    • Steven on 19 listopada 2014 at 06:54

    .

    ñïàñèáî çà èíôó!!

    • marion on 26 listopada 2014 at 02:11

    .

    thanks!!

    • evan on 27 listopada 2014 at 11:48

    .

    tnx!!

    • earl on 1 grudnia 2014 at 22:12

    .

    ñïàñèáî çà èíôó!

    • Wayne on 2 grudnia 2014 at 00:37

    .

    ñïñ çà èíôó.

  1. .

    hello!!

  2. .

    ñýíêñ çà èíôó.

    • juan on 11 grudnia 2014 at 20:13

    .

    thanks for information.

    • dwight on 13 grudnia 2014 at 13:47

    .

    good info.

  3. .

    tnx for info!!

  4. .

    áëàãîäàðñòâóþ.

  5. .

    tnx!

    • jordan on 16 grudnia 2014 at 09:40

    .

    thanks!

    • Andre on 16 grudnia 2014 at 09:48

    .

    ñïñ!

    • Kirk on 18 grudnia 2014 at 14:40

    .

    good!!

    • Luke on 25 grudnia 2014 at 16:03

    .

    ñýíêñ çà èíôó.

    • sergio on 26 grudnia 2014 at 02:05

    .

    good info!

    • Hubert on 14 stycznia 2015 at 18:27

    .

    ñïñ çà èíôó!

  6. .

    ñïàñèáî çà èíôó!

  7. .

    tnx!!

    • tom on 15 stycznia 2015 at 00:10

    .

    ñïàñèáî çà èíôó!

    • Stephen on 17 stycznia 2015 at 04:24

    .

    thanks.

    • Curtis on 22 stycznia 2015 at 04:18

    .

    áëàãîäàðñòâóþ.

    • byron on 22 stycznia 2015 at 04:51

    .

    áëàãîäàðåí!!

    • johnnie on 22 stycznia 2015 at 05:23

    .

    hello!!

    • Orlando on 22 stycznia 2015 at 05:54

    .

    ñïñ çà èíôó!!

    • harvey on 22 stycznia 2015 at 12:34

    .

    hello.

    • Harvey on 22 stycznia 2015 at 13:03

    .

    ñýíêñ çà èíôó!

    • Roy on 22 stycznia 2015 at 13:32

    .

    áëàãîäàðåí!!

    • Matthew on 22 stycznia 2015 at 13:59

    .

    ñïñ.

    • orlando on 22 stycznia 2015 at 14:27

    .

    thank you!

    • glenn on 22 stycznia 2015 at 14:56

    .

    ñïñ!!

  8. .

    ñïñ.

    • Travis on 22 stycznia 2015 at 15:59

    .

    ñïñ çà èíôó.

    • Nick on 22 stycznia 2015 at 16:30

    .

    ñïàñèáî çà èíôó!

    • Brent on 23 stycznia 2015 at 01:19

    .

    ñïàñèáî çà èíôó!!

    • willie on 29 stycznia 2015 at 11:41

    .

    thank you.

    • norman on 29 stycznia 2015 at 12:13

    .

    good info!

    • Michael on 29 stycznia 2015 at 12:44

    .

    ñïñ.

    • gerald on 29 stycznia 2015 at 13:17

    .

    ñïàñèáî!!

    • shannon on 30 stycznia 2015 at 06:15

    .

    áëàãîäàðñòâóþ!

    • shane on 31 stycznia 2015 at 17:08

    .

    good info.

    • Harvey on 1 lutego 2015 at 09:50

    .

    ñýíêñ çà èíôó!!

    • felix on 3 lutego 2015 at 00:39

    .

    ñýíêñ çà èíôó.

    • rex on 3 lutego 2015 at 09:54

    .

    ñïñ!

    • Neil on 3 lutego 2015 at 10:28

    .

    thanks for information!!

    • Leroy on 3 lutego 2015 at 11:02

    .

    good!

  9. .

    hello!!

  10. .

    thank you!

  11. .

    tnx.

  12. .

    good info!

    • Clyde on 3 lutego 2015 at 14:33

    .

    good.

    • roland on 7 lutego 2015 at 01:04

    .

    ñïñ!

  13. .

    ñýíêñ çà èíôó!!

    • juan on 13 lutego 2015 at 02:37

    .

    hello!

Komentarze zostały wyłączone.