etap I 2018/2019

Za nami pierwszy etap Poznaj Poznań Nocą 2018/2019.

Cytadela, tym razem okazała się bardziej łaskawa niż ostatnio. Było jakby jaśniej i trochę łatwiej 😉

Sporo zawodników, spowodowało, że przed startem był mały kocioł. Prośba na następne biegi, gdzie mamy nadzieję  biuro zawodów będzie już w budynku, przybywajcie odpowiednio wcześniej. Tym bardziej, ze działamy w myśl zasady, kto się spóźni na start, temu czas leci od przydzielonej minuty.

Najtrudniejszą trasę podczas środowych zawodów z najlepszym czasem wygrał Bartosz Pawlak z Grunwaldu Poznań, a jego klubowa koleżanka – Maria Gorczyca, była najlepsza wśród Pań.

Najliczniejszą kategorię „Średniaków” wygrał Stanisław Ferchmin. Najlepszą kobietą w tej kategorii była Adrianna Filipiak.

W Początkujących najlepszym zawodnikiem okazał się Krzysztof Waraczewski. Najlepszą zawodniczką, była Sandra Chmielarz reprezentująca UKS Arkady Raszków.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy nie bali podjąć się walki na trasach wiodących przez ciemną i zimną Cytadelę !

Pełne wyniki, międzyczasy, mapy oraz formularz zgłoszeń na kolejny bieg znajdziecie na stronie zawodów ⇒ http://poznajpoznan.com/poznaj-poznan-noca-18-19/

Na kolejnym biegu rozlosujemy wśród uczestników zawodów 4 vouchery.  Każdy z nich o wartości 120 zł, ,na usługi u Naszego Partnera CLINICPROJECT !

Serdecznie zapraszamy !

Permalink do tego artykułu: http://poznajpoznan.com/etap-i-2018-2019/