Finał PPN17/18

W ostatnią środę czyli 7 marca odbył się 5 etap Poznaj Poznań Nocą 2017/2018.

Bieg ten, był biegiem finałowym, w którym zmieniliśmy formułę. Mianowicie nie było biegu pościgowego ale normalny start indywidualny, a zwycięzcy kategorii wyłaniani byli wg. punktacji za każdy start.

Finałowy start odbył się na os. Piastowskim, a biuro zawodów znajdowało się w bardzo nam przychylnym XIV Liceum Ogólnokształcącym. W tym miejscu pragniemy podziękować Panu Dyrektorowi oraz Pani Ewie Lambryczak za udzieloną nam pomoc w realizacji 5 etapu zawodów.
Trasy wiodły po terenie osiedla ale także w pobliskim nadwarciańskim parku. Podejrzewamy, że druga cześć trasy przyniosła Wam o wiele więcej trudności 🙂
Piąty etap Poznaj Poznań Nocą wygrali:
– Elita : Jacek Galla oraz Marysia Gorczyca
– Średniacy : Stanisław Ferchmin oraz Barbara Nowak
– Początkujący : Jędrzej Staniewski oraz Paulina Handke

W wyniku klasyfikacji generalnej wyłoniliśmy zwycięzców Poznaj Poznań Nocą 2017 / 2017

Kategorie Elitę Kobiecą wygrała Marysia Gorczyca, na drugim miejscu uplasowała się Zofia Galla, a trzecie miejsce wywalczyła Katarzyna Galla.Zdjęcie użytkownika Poznaj Poznań.

Kategorie Elitę Mężczyzn wygrał Franciszek Galla, drugie miejsce zajął Gracjan Cupryś, a  trzecia lokata przypadła Jackowi Galla.Zdjęcie użytkownika Poznaj Poznań.

Kategorię Średniacy Kobieca wygrała Barbara Nowak, Adrianna Filipiak była druga, a trzecie miejsce wywalczyła Magdalena ZającZdjęcie użytkownika Poznaj Poznań.
Kategorię Średniacy Mężczyzn wygrał Stanisław Ferchmin, Amadeusz Cupryś był drugi, a Paweł Ignaczak trzeci.Zdjęcie użytkownika Poznaj Poznań.

Kategorię Początkujący Kobiecą wygrała Anastazja Jedynak, drugie miejsce wywalczyła Barbara Gliszczyńska, a trzecie miejsce zajęła Agata Wolniewicz.
Kategorię Początkujący Mężczyzn wygrał Jędrzej Staniewski, drugie miejsce przypadło Tomaszowi Zielińskiemu, a trzeci był Rafał Murawski.Zdjęcie użytkownika Poznaj Poznań.
Podczas dekoracji nastąpiła pomyłka, za co przepraszamy, a pokrzywdzonych zawodników prosimy o kontakt.

Bardzo dziękujemy Wam za koleiną edycję Poznaj Poznań Nocą.
Przed nami Mistrzostwa Poznania w Biegach na Orientację 2018. Szczegóły już wkrótce 🙂