Góry na Cytadeli

Jesteśmy juz po 5 etapie Poznaj Poznań Nocą który odbył się na Cytadeli. Wczoraj można było się mocno zmęczyć na tych miejskich górkach. Warunki pogodowe sprawiły, że podbieganie i zbieganie z górek okazało się jeszcze trudniejsze, co niektórym się bardzo podobało.

start masowa

W Elicie najszybszy okazał się Mikołaj Druciarek, wyprzedzając o minutę Władka Sielickiego oraz Dominika Welsa. W Średniakach Patryk Domański wyprzedził drugiego na mecie Jana Malewskiego o zaledwie 2 sekundy, a na trzecim miejscu zameldował się Krzysztof Gumny. W kategorii Początkujących z olbrzymia przewaga wygrał Przemysław Szarlik, na drugim miejscu przybiegła Sylwia Wieczorek, a na trzecim Krzysztof Kiemel. Wielkie brawa dla wszystkich którzy ukończyli swój bieg a w szczególności dla wzystkich dzieci z kategorii OPEN, które wczoraj pierwszy raz biegały z mapą. Mamy nadzieję, że nie ostatni.

Mieliśmy małe problemu z niektórymi czipami w kategorii Elita – niektóre czipy miały pamięć mniejszą niż ilośc punktów na trasie, i w związku z tym niektóre puszki nie odbjały. Na szczęscie czas biegu jest właściwy. Dzisiaj sprawdzałem wszystkie te przypadki i jest zapis na puszcze, niestety bez dokładnej godziny. W międzyczasach niektóre osoby nie mają czasu na kilku punktach, ale generalnie czas i potwierdzenie punktów jest właściwe.

Mamy nadzieję, że w przyszłości unikniemy tego typu problemów.

W tabeli zawodów dostępne są wyniki, międzyczasy, oraz mapy – po jednej wersji z każdej trasy – tutaj.

Dziękujemy za udział we wczorajszym biegu i do zobaczenia 🙂

Permalink do tego artykułu: http://poznajpoznan.com/gory-na-cytadeli/