Odwołanie PPzM

Jest nam bardzo przykro podjąć taką decyzję, ale musimy odwołać najbliższe biegi z cyklu Poznaj Poznań z Mapą.

Organizując zawody w Biegach na Orientację zawsze staramy się jak najlepiej przygotować pod dany bieg, co wiąże się z wieloma pracami. Największym wyzwaniem zawsze jest mapa. Uważamy, że nie powinno się robić zawodów w BnO cały czas na tych samych mapach, nawet ich nie aktualizując. W związku z tym, robimy nowe mapy, aktualizujemy stare, tak by zawodnicy mieli cały czas przyjemność biegać w nowych miejscach.

Niestety niesie to za sobą pewne koszty.
Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami BnO i osobami które bardzo dobrze się na tym znają. Nie możemy sobie pozwolić, żeby organizowane przez nas imprezy przynosiły nam straty. Dlatego też, widząc bardzo małe zainteresowanie zbliżającym się biegiem, oraz ogólne mniejsze zainteresowanie zawodami dziennymi, jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższe biegi z cyklu Poznaj Poznań z Mapą. Bardzo przepraszamy wszystkich którzy zapisali się na bieg, którzy dokonali opłaty startowej. Opłatę można wykorzystać przy okazji naszych kolejnych imprez, lub napisać do nas maila w sprawie zwrotu wpisowego.

Jeżeli chodzi o najbliższe plany, to bardziej chcemy nastawić się na Poznaj Poznań Nocą. Cieszy się on zdecydowanie większym zainteresowaniem, a same biegi stanowią większe wyzwania dla uczestników i organizatorów.

Mogę zdradzić, że w tym roku będzie 6 biegów i w większości będą to nowe mapy, i zdecydowanie różne dystanse.

PPN ruszy pod koniec października, ale o tym napiszemy wkrótce.

A w międzyczasie serdecznie zapraszamy Was na BnO na Ostrowie Tumskim pod koniec września 🙂 W przyszłym tygodniu pojawią się informacje o otwartym biegu tuż przy samej katedrze.

Pod koniec września ruszamy również z projektem Trenuj z Mistrzem. O tym projekcie również dowiecie się więcej w przyszłym tygodniu.

Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za odwołanie biegów, i mamy nadzieję, że od października mocno ruszymy z kopyta 🙂

Łukasz Nowacki
kierownik zawodów

Permalink do tego artykułu: http://poznajpoznan.com/odwolanie-ppzm/