Poznaj Poznań z Mapą 2

W niedzielę odbył się 2 bieg naszego cyklu. Centrum zorganizowane było na polanie przy restauracji UMBERTO. Na szczęście powstrzymaliśmy deszcz i pogoda okazała się nie najgorsza. O godzinie 10.00 na trasę ruszyli zawodnicy z kategorii Elita – najszybszy okazał się Michał Olejnik z WKS Grunwald Poznań, przed kolegą klubowym Darkiem Konarczakiem oraz Łukaszem Gryzio Z Azymutu Pabianice. Kolejną kategorią która ruszyła na trasę byli Początkujący którą zdominowali zawodnicy HKS Azymut Mochy . Całe podium padło ich łupem, pierwszy Dawid Antkowiak, drugi Alex Grobelny, a trzecia Nadia Kędzierska.


O 10.10 na trasę ruszyli średniacy i tutaj najlepszy okazał się Przemek Pawłowski przed Markiem Firlejem i Gracjanem Cupryś z HKS Azymut Mochy. A od 10.00 kategoria OPEN również pokonywała swoje trasy.
Dodatkowo na naszej imprezie gościliśmy zawodników Poznańskiej Bimby. Po pierwszym dniu zmagań, gdzie zawodnicy poruszali się po całym mieście w poszukiwaniu kolejnych punktów kontrolnych oraz zadań specjalnych, trafili do nas na Cytadele. Jednym z zadań  podczas niedzielnego etapu był bieg na trasie Elity. Wszyscy zawodnicy z Poznańskiej Bimby zostaną uwzględnieni w klasyfikacji generalniej Poznaj Poznań z Mapą.

Dziekujemy wszystkim za udział w naszym biegu i do zobaczenia na Rusałce 🙂
Dziekujemy również naszym partnerom :
Woda Góry Las – śmiało możecie zakupić tam sprzęt turystyczny, na różne wyprawy oraz do biegania.
www.biegajzdrow.pl – internetowy sklep ze sprzętem do biegania – buty, odzież na kolejne biegi 🙂
Centrum Wspinaczkowe CLIMBINGSPOT, gdzie możecie skorzystać z 20% zniżki na ściankę !!!
Restauracja Umberto – wspaniała kuchnia w niepowtarzalnym miejscu na Cytadeli.
PYRLAND Park Linowy – Park linowy na Malcie gdzie możecie aktywnie spędzić czas.

Permalink do tego artykułu: http://poznajpoznan.com/poznaj-poznan-z-mapa-2/