Tysiąclecia poznane

Mimo naszych obaw spowodowanych jesienną aurą, zawody ukończyło blisko 200 osób. Piszemy „blisko”, bo ciężko zweryfikować stan faktyczny, ponieważ zawodnicy startujący w open często biegają na jeden chip większą grupą.
Mniejsza o statystyki, bo nas ta frekwencja bardzo cieszy. Cieszy, bo jako ludzie wywodzący się z biegów na orientację, widzimy, że skutecznie zarażamy Was miłością do BnO 😀

Punktualnie o 19 zaczął się drugi etap Poznaj Poznań Nocą. Pewnie nie mieliście czasu na spoglądanie w okna i balkony bloków na osiedlu Tysiąclecia, ale wzbudziliście spore zainteresowanie mieszkańców 🙂 Tyle osób biegających z lampami na głowach po osiedlu i pobliskim parku musiało wywołać zdziwienie.
12237982_715795868550962_3085017401185818881_o

Mieliście tradycyjnie do wyboru cztery trasy, których mapy znajdziecie w tabeli zawodów.

Wśród eliciarzy z czasem 16:30 górował Michał Olejnik. Natomiast Maria Gorczyca ze startą 4:33 była pierwszą kobietą elity.
Barbara Nowak z Azymutu Mochy z dobrym czasem 19:04 wygrała kategorie Średniaków, a drugi ze stratą 7 sekund był Tomasz Matysiak.
W kategorii Początkujący pierwsze miejsce wywalczył Schmidtke Łukasz*, a pierwszą kobietą tej kategorii była Anna Giedrojć.
* poprzednie nazwisko spowodowane było błędem w wynikach.

Cała listę wyników znajdziecie na naszej stronie w zakładce zawodów.