Wirtualny trening nr 3

Zapraszamy na darmowy „wirtualny” trening nr 3!

Areną zmagań jest osiedle Piastowskie – Start i Meta znajdują się w okolicy XIV Liceum Ogólnokształcącego.
Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności, ponieważ osiedle poprzecinane jest ulicami na których odbywa się wzmożony ruch.

Punkty rozstawione są od 6 do 14 lutego.  Gdybyście zauważyli, że coś jest zerwane, to dajcie znać na profil Facebookowy!

Dzięki Waszemu wsparciu ( za które z całego serca dziękujemy ), tymczasowe lampiony zostały zalaminowane. Na punktach oczywiście są elementy odblaskowe.

Jeśli ktoś chce wspomóc nasze działania, to będziemy bardzo wdzięczni za każdą darowiznę ⇒ http://biegajzmapa.com/wesprzyj-nas/

Zasady treningu:
My przygotowujemy trasy, oznaczamy punkty w terenie ( karta w formacie A4 ) i udostępniamy do pobrania mapę.  Dodatkowo wrzucimy link do serwisu http://3drerun.worldofo.com gdzie będziecie mogli udostępniać swoje przebiegi ( plik GPX/TCX )
Waszym zadaniem jest pobranie mapy, wydrukowanie jej i pokonanie trasy z włączonym GPSem ( czy to w zegarku czy aplikacja w telefonie – ważne byś mógł pobrać plik GPX lub TCX ). Następnie logujecie się na stronie http://3drerun.worldofo.com ( klikając w nasz link ) i udostępniacie swój przebieg. Oczywiście nie jest, to obowiązkowe – liczy się zabawa i radość z biegu na orientację.

Dla tych co pierwszy raz, garść informacji i zasad w biegu na orientację( nie trenujemy na stacjach SI )⇒ http://poznajpoznan.com/podstawy-bno/

 

Mapy z trasami do pobania:
ELITA 4,1 km  24 pkt ⇒http://poznajpoznan.com/wp-content/uploads/2021/02/Piastowskie-wirtualny.EILTA_.pdf
ŚREDNIACY 3,3 km  16 pkt ⇒http://poznajpoznan.com/wp-content/uploads/2021/02/Piastowskie-wirtualny.SRED_.pdf
POCZĄTKUJĄCY  1,8 km  14pkt ⇒http://poznajpoznan.com/wp-content/uploads/2021/02/Piastowskie-wirtualny.POCZ_.pdf
WZORCÓWKA ⇒ http://poznajpoznan.com/wp-content/uploads/2021/02/Piastowskie-wirtualny.All_.pdf

 

LINK do serwisu 3drerun.worldofo.com:
ELITA
ŚREDNIACY
POCZĄTKUJĄCY

Permalink do tego artykułu: http://poznajpoznan.com/wirtualny-trening-nr-3/