Wydrukuj to Strona

Wyniki Etap 1

OPEN

Nazwisko Imię Klub Czas Kategoria
Poprawka Maciej 00:17:00 OPEN
Wichniewicz Jeremi 00:17:12 OPEN
Wichniewicz Iga 00:19:16 OPEN
Lambryczak Marcin 00:20:25 OPEN
Błaszczak Agnieszka 00:23:04 OPEN
Nowak Marcin 00:25:41 OPEN
Śliwińska Aleksandra 00:25:46 OPEN
KASPRZAK KAROLINA Radio Merkury Poznań 00:29:00 OPEN
Kędziora Dorota 00:29:23 OPEN
Krawiec Mikołaj 00:29:24 OPEN
Materna Adam 00:29:30 OPEN
Kędziora Agnieszka 00:29:34 OPEN
POLESKI Piotr Radio Merkury Poznań 00:31:54 OPEN
Obsadny Paweł UKS Arkady Raszków 00:38:04 OPEN
Szczęsny Michał UKS Arkady Raszków 00:38:12 OPEN
Adamcio Joachim UKS Arkady Raszków 00:38:24 OPEN
Domagała Gracjan UKS Arkady Raszków 00:38:24 OPEN
Matuszkiewicz Marcin UKS Arkady Raszków 00:38:26 OPEN
Wielebska Zuzanna UKS Arkady Raszków 00:38:32 OPEN
Sikora Wiktoria UKS Arkady Raszków 00:38:33 OPEN
Sztok Zuzanna UKS Arkady Raszków 00:38:36 OPEN
Cieluch Patrycja UKS Arkady Raszków 00:38:38 OPEN
Sójka Wiktoria UKS Arkady Raszków 00:38:42 OPEN
Harasymko Dominika UKS Arkady Raszków 00:38:49 OPEN
Olejnik Miłka Druzyna Szpiku 00:38:52 OPEN
Chmielarz Sandra UKS Arkady Raszków 00:38:59 OPEN
Ruda Natalia UKS Arkady Raszków 00:39:45 OPEN
Jankowska Marcelina UKS Arkady Raszków 00:40:11 OPEN
Pawłowski Dariusz 00:43:43 OPEN
Kasałka Kacper UKS Arkady Raszków 01:01:03 OPEN
Bieniek Maksym UKS Arkady Raszków 01:01:05 OPEN
NKL Kraszkiewicz Marta UKS Arkady Raszków 00:38:32 OPEN

POCZĄTKUJĄCY

Czas Nazwisko Imię Klub Czas Kategoria
1 Malewski Jan 00:17:21 Początkujący
2 Nowak Kamil SP 51 00:23:31 Początkujący
3 Tomczyk Monika 00:24:31 Początkujący
4 Seidel Nikodem Azymut Mochy 00:25:05 Początkujący
5 Grobelny Alex Azymut Mochy 00:27:41 Początkujący
6 Lambryczak Ewa XIV LO POznań 00:28:10 Początkujący
7 Gajewski Tomasz 00:29:16 Początkujący
8 Bajew Sławomir Radio Merkury Poznań 00:29:18 Początkujący
9 Paterek Mikołaj Azymut Mochy 00:29:23 Początkujący
10 Kuberska Nikola Azymut Mochy 00:29:25 Początkujący
11 Kędzierska Nadia Azymut Mochy 00:29:48 Początkujący
12 Seidel Jagoda Azymut Mochy 00:31:25 Początkujący
13 Bittner Mateusz SP 51 00:32:04 Początkujący
14 Smektała Klaudia Bukos Belęcin 00:34:28 Początkujący
15 Hildebrand Hubert SP 51 00:34:33 Początkujący
16 Pawłowska Ewa 00:35:43 Początkujący
17 Piwowar Lidia Azymut Mochy 00:35:51 Początkujący
18 Pawłowski Patryk Azymut Mochy 00:36:43 Początkujący
19 Wajrauch Oliwia UKS Arkady Raszków 00:36:57 Początkujący
20 Chmielarz Jakub UKS Arkady Raszków 00:38:20 Początkujący
21 Mejza Lidia Bukos Belęcin 00:38:26 Początkujący
22 Bzik Natalia UKS Arkady Raszków 00:40:36 Początkujący
23 Pluta Aleksandra UKS Arkady Raszków 00:40:50 Początkujący
24 Antkowiak Dawid Azymut Mochy 00:42:42 Początkujący
25 Wielebska Julia UKS Arkady Raszków 00:47:47 Początkujący
26 Kaczocha Julianna UKS Arkady Raszków 00:49:30 Początkujący
27 MISIORNA DOROTA KB Maniac Poznań 00:51:34 Początkujący
28 Palacz Mikołaj SP 51 00:55:20 Początkujący
29 Domagała Sandra UKS Arkady Raszków 00:57:59 Początkujący
30 Szymański Artur SP 51 01:34:21 Początkujący
NKL Pranczke Bartosz 00:22:21 Początkujący
NKL Walczak Piotr SP 51 00:55:28 Początkujący
NKL Kubacka Gabrysia SP 51 01:56:21 Początkujący
NKL Przybylak Bartek SP 51 00:48:43 Początkujący

ŚREDNIACY

Miejsce Nazwisko Imię Klub Czas Kategoria
1 Firlej Marek Azymut Mochy 00:30:09 Średniacy
2 Schulmann Szymon WKS Grunwald Poznań 00:31:20 Średniacy
3 Klimkowski Piotr Bukos Belęcin 00:31:39 Średniacy
4 Pawłowski Przemek 00:31:44 Średniacy
5 Bultrowicz Agnieszka 00:32:32 Średniacy
6 Kalitka Katarzyna Azymut Mochy 00:32:37 Średniacy
7 Kupczak Grzegorz Kamikadze 00:34:07 Średniacy
8 Szymoniak Agata Bukos Belęcin 00:37:29 Średniacy
9 Dudzińska Barbara 00:37:58 Średniacy
10 Szczodrzyński Piotr 00:38:01 Średniacy
11 Sebastian Wojciech Wilga 00:38:40 Średniacy
12 RADKE Tomasz Radio Merkury Poznań 00:39:03 Średniacy
13 Mirecka Katarzyna Azymut Mochy 00:39:18 Średniacy
14 Galla Andrzej Azymut Mochy 00:39:31 Średniacy
15 Galla Zofia Azymut Mochy 00:40:41 Średniacy
16 Szymoniak Tomasz LKO Leszno 00:40:41 Średniacy
17 Teichert Magdalena Azymut Mochy 00:40:51 Średniacy
18 Pietrzak Iwona Azymut Mochy 00:41:16 Średniacy
19 Tomasz Ławniczak KB Maniac Poznań 00:41:18 Średniacy
20 Maślińska Marta 00:41:43 Średniacy
21 Jankowiak Adam Bukos Belęcin 00:42:53 Średniacy
22 Dopierała Romana UKS Arkady Raszków 00:43:52 Średniacy
23 Bizan Łukasz 00:45:07 Średniacy
24 GAWEŁ ANNA CSWLAD POZNAŃ 00:45:25 Średniacy
25 Dajewska Katarzyna LKO Leszno 00:46:08 Średniacy
26 Katarzyna Sadurska Azymut Mochy 00:46:14 Średniacy
27 Smektała Marcin Bukos Belęcin 00:47:27 Średniacy
28 MUSIELAK SEBASTIAN 00:47:28 Średniacy
29 Niezgódka Dominika UKS Arkady Raszków 00:48:01 Średniacy
30 Wilczyńska Marta Azymut Mochy 00:48:36 Średniacy
31 Kalitka Julia Azymut Mochy 00:49:40 Średniacy
32 Mrug Marcin 00:49:57 Średniacy
33 Krzywda Remigiusz UKS Arkady Raszków 00:52:57 Średniacy
34 Gaworowska Alicja 00:53:59 Średniacy
35 JURKIERWICZ DAWID CSWLAD POZNAŃ 00:54:47 Średniacy
36 Krzywda Tomasz UKS Arkady Raszków 00:55:57 Średniacy
37 Szczepaniak Karolina UKS Arkady Raszków 01:02:10 Średniacy
38 Galla Barbara Azymut Mochy 01:02:53 Średniacy
39 Noculak Konstancja UKS Arkady Raszków 01:07:38 Średniacy
40 Krawiec Karina UKS Arkady Raszków 01:12:35 Średniacy
41 Serafiński Mirosław 01:15:04 Średniacy
42 Jankowski Wojciech 01:11:10 Średniacy
NKL SZULETA-KOSICKA AGNIESZKA KB Maniac Poznań 00:48:53 Średniacy
NKL Cupryś Gracjan Azymut Mochy 00:34:52 Średniacy
NKL Seidel Julia Azymut Mochy 00:35:48 Średniacy
NKL Marszałek Aneta Teatr Wielki 01:03:27 Średniacy
NKL Pluta Magdalena UKS Arkady Raszków 01:10:27 Średniacy
NKL Rychlik Michalina UKS Arkady Raszków 01:25:31 Średniacy
NKL Nowicka Wiktoria UKS Arkady Raszków 00:36:44 Średniacy
NKL Sobczak Eryk UKS Arkady Raszków 01:27:52 Średniacy
NKL Cegła Jakub UKS Arkady Raszków 01:22:39 Średniacy
NKL Żurkiewicz Krzysztof UKS Arkady Raszków 00:44:53 Średniacy
NKL Szymczak Krzesimir UKS Arkady Raszków 00:59:07 Średniacy

ELITA

Miejsce Nazwisko Imię Miasto Czas Kategoria
1 Zabel Robert WKS Grunwald Poznań 00:31:02 Elita
2 KONARCZAK DARIUSZ WKS Grunwald Poznań 00:32:21 Elita
3 Niedbała Mateusz Woda Góry Las 00:32:53 Elita
4 Galla Franciszek Azymut Mochy 00:33:05 Elita
5 Kowalski Marcin LKO Leszno 00:33:21 Elita
6 Kaczocha Przemysław UKS Arkady Raszków 00:35:25 Elita
7 Rychły Damian Azymut Mochy 00:36:53 Elita
8 Hoffmann Mateusz LKO Leszno 00:37:27 Elita
9 Sielicki Gustaw 00:37:52 Elita
10 Piłat Tomasz 00:38:31 Elita
11 Garstka Jakub UKS Arkady Raszków 00:38:38 Elita
12 Gorczyca Jacek Druzyna Szpiku 00:39:32 Elita
13 CHOŁODY PAWEŁ CSWLAD POZNAŃ 00:39:55 Elita
14 Kaczmarek Szymon Azymut Mochy 00:39:59 Elita
15 Galla Jacek Azymut Mochy 00:40:17 Elita
16 Paterek Honorata Azymut Mochy 00:40:27 Elita
17 Jurdeczka Damian LKO Leszno 00:41:42 Elita
18 KOSICKI TOMASZ KB Maniac Poznań 00:42:28 Elita
19 Jęśkowiak Greta Azymut Mochy 00:42:28 Elita
20 Matyba Anna UKS Arkady Raszków 00:42:57 Elita
21 Fijałkowski Piotr 00:43:09 Elita
22 Cieślawski Kacper Climbing Spot / NKS! TEAM 00:43:50 Elita
23 Chmarzyński Filip Hades 00:44:24 Elita
24 Dąbski Sławomir 00:44:39 Elita
25 BURCHARDT SŁAWOMIR CSWLAD POZNAŃ 00:44:59 Elita
26 Grabowski Marcin Leśni Poznań 00:45:50 Elita
27 Jęśkowiak Sara Azymut Mochy 00:46:07 Elita
28 Nowak Justyna Hades 00:49:42 Elita
29 Klimczak Wiktoria WKS Grunwald Poznań 00:54:03 Elita
30 Stachowiak Marcin KB Maniac Poznań 00:55:31 Elita
31 Kaczmarek Zuzanna WKS Grunwald Poznań 00:56:05 Elita
32 Klój Łukasz 00:56:08 Elita
33 Gładysiak Przemysław Makalu Teram 01:02:20 Elita
34 ZAMIARA PIOTR CSWLAD POZNAŃ 01:04:10 Elita
35 Gorczyca Magdalena 01:04:58 Elita
36 Wiśniewski Mikołaj KS Tęcza STK Poznań 01:05:07 Elita
37 Adam Dembiński STR Poznań 01:08:10 Elita
38 Niezgódka Piotr UKS Arkady Raszków 01:09:55 Elita
NKL Wichniewicz Czarek 00:43:25 Elita
NKL Wąsowski Maciej 00:58:00 Elita
NKL Galla Katarzyna Azymut Mochy 00:36:18 Elita
NKL Nowak Remik Hades 00:30:24 Elita
NKL Ropielewski Borys 00:57:26 Elita
NKL Galla Marek Azymut Mochy 00:34:34 Elita

Permalink do tego artykułu: http://poznajpoznan.com/wyniki-etap-1/