Wydrukuj to Strona

Wyniki Poznaj Poznań z Mapą etap 4

  


L.p.        Imię i nazwisko              Ur.  Klub                     Czas     

Elita  (36)                       

     1      Dutkowski Mikołaj            92   UKS Arkady Raszków      18:28     
     2      Kaczocha Przemysław          96   UKS Arkady Raszków      20:22     
     3      Konarczak Dariusz            84   WKS Grunwald Poznań     20:30     
     4      Niebała Mateusz                   Woda Góry Las           21:17     
     5      Garstka Jakub                98   UKS Arkady Raszków      22:00     
     6      Hornik Aleksandra            96   WKS Grunwald Poznań     22:30     
     7      Sielicki Władysław           91   rajdkonwalia.pl Team    22:32     
     8      Kowalski Marcin              95   LKO Leszno              22:37     
     9      Malecki Daniel               88                           22:52     
    10      Galla Jacek                       Azymut Mochy            23:14     
    11      Rochowski Konrad             84   KS HAdes                24:39     
    12      Wichniewicz Czarek           73                           25:20     
    13      Górczyński Paweł             81   NAPIER...ACZE           25:26     
    14      Gałązkiewicz Cezary          96                           25:55     
    15      Brajer Dominika              95   UKS Arkady Raszków      26:04     
    16      Sielicki Gustaw              88                           26:21     
    17      Piłat Tomasz                 87   CSWL                    26:26     
    18      Galla Katarzyna                   Azymut Mochy            28:05     
    19      Chmarzyński Filip            80   KS HAdes                29:04     
    20      Matyba Anna                  96   UKS Arkady Raszków      29:22     
    21      Jurkiewicz Dawid             87                           30:25     
    22      Jędrocha Łukasz              87                           30:48     
    23      Gładysiak Przemysław         79   Szczep ZHP Komorniki    30:54     
    24      ZAMIARA PIOTR                81   CSWL                    31:23     
    25      Zalewski Dominik              1   niedzielni biegacze     31:46     
    26      Wiœśniewski Mikołaj           88   KS Tęcza STK Poznań     33:08     
    27      Gorczyca Magdalena           71                           36:36     
    28      Cięszczyk Aleksander         91   Jodła Jedlnia           37:41     
    29      Dembiński Adam               71   STR POznań              38:47     

            Pancerz Piotr                77   RB Kórnik                nkl      
            Gorczyca Jacek               71   Drużyna Szpiku           nkl      
            Fijałkowski Piotr            82   PERKALABA TEAM           nkl      
            Muszyński Marek              87   Night Runners            nkl      
            Kacper Cieśœlawski            93   NKS! Team                nkl      
            Kęcik Bogusia                83   NAPIER...ACZE            nkl      
            Dśbski Sławomir              94   Szczep ZHP Komorniki     nkl      

Średniacy  (41)                   

     1      Cupryśœ Gracjan                      Azymut Mochy           21:14     
     2      Pawłowski Przemek             77                           22:16     
     3      Malewski Jan                  95                           22:40     
     4      Gruhn Krzysztof               83   Jednośœć Planszewo       22:43     
     5      Garstka Kamil                 00   UKS Arkady Raszków      23:17     
     6      Galla Zofia                        Azymut Mochy            23:19     
     7      Bizan Łukasz                  79   2 SLT                   23:45     
     7      Ławniczak Tomasz              82   KB Maniac Poznań        23:45     
     9      Klimkowski Piotr              99   BUKOS                   23:55     
    10      Niezgódka Piotr               99   UKS Arkady Raszków      24:03     
    11      Szczodrzyński Piotr           74                           24:38     
    12      Krawczyk Dariusz              99   BUKOS                   24:50     
    13      Schulmann Szymon              90                           25:31     
    14      Gajewski Tomasz               81                           25:55     
    15      Pietrzak Iwona                90                           26:02     
    16      Nowak Barbara                      Azymut Mochy            26:25     
    17      Jankowiak Adam                00   BUKOS                   26:58     
    18      Wolniak Jagoda                85                           27:22     
    19      Owczarek Monika               83                           27:23     
    20      Olszewski Radosław            83   Morsy Poznań            27:28     
    21      Niezgódka Dominika            01   UKS Arkady Raszków      28:30     
    22      Pluta Magdalena               00   UKS Arkady Raszków      28:32     
    23      Dajewska Katarzyna            98   LKO Leszno              29:27     
    24      Spychała Krzysztof            75                           31:20     
    25      Sydor Marcin                  79                           31:42     
    26      Wojciech Sebastian            83   Wilga                   31:50     
    27      Kuberska Nikola                    Azymut Mochy            32:19     
    28      Nowacka Katarzyna                  Azymut Mochy            34:06     
    29      Dęgórski Paweł                77   Jednoœć Planszewo       36:26     
    30      Pełkowska Anna                88                           37:20     
    31      Berezowski Dariusz            81                           43:03     
    32      Walczak Weronika              86                           43:23     
    33      Hildebrand Hubert             00   WKS Grunwald Poznań     48:27     
    34      Nowak Sandra                  01   SP 51                   52:40     
    35      Barnaœś Maria                   86                           55:27     

            Bultrowicz Agnieszka          77                            nkl      
            Szymoniak Tomasz              98   BUKOS                    nkl      
            Smektała Marcin               99   BUKOS                    nkl      
            Firlej Marek                        Azymut Mochy            nkl      
            Barłóg Damian                                               nkl      
            Salach Kamila                                               nkl      

Początkujący  (28)                

     1      Antkowiak Dawid                     Azymut Mochy            16:22     
     2      Grobelny Alex                       Azymut Mochy            16:30     
     3      Tomczyk Monika                 90                           19:36     
     4      Kędzierska Nadia                    Azymut Mochy            19:54     
     5      Biniak Wiktoria                     Azymut Mochy            20:22     
     6      Mejza Lidia                    01   BUKOS                   21:20     
     7      Pawłowska Ewa                  77                           22:23     
     8      Brożyński Oliwier                   Azymut Mochy            23:27     
     9      Siniecki Dawid                 01   BUKOS                   24:04     
    10      Smektała Klaudia               01   BUKOS                   24:06     
    11      Piwowar Lidia                       Azymut Mochy            24:30     
    12      Bittner Mateusz                     SP 51                   25:29     
    13      SZAMBELAN PIOTR                72   Strzałkowo              27:15     
    14      Gulczyńska Grażyna             69   ZSZ Pijarów             27:24     
    15      Lambryczak Ewa                 71   XIV LO Poznań           28:18     
    16      Bachór Piotr                                                31:09     
    17      Zalewska Monika                81   niedzielni biegacze     34:36     
    18      Dembiński Aleksander           03   STR POznań              41:16     
    19      Nowak Zosia                    08   SP 55                   41:31     
    20      Nowak Maria                    03   SP 55                   41:49     
    21      Cieœślawski Bartosz                   Azymut Mochy            46:52     
    22      Żyto Mateusz                                                49:40     
    23      Smektała Patryk                03   BUKOS                   51:09     
    24      Ładyko Joanna                  01                          1:00:23    
    25      Kasprzak Patrycja              01                          1:02:25    
    26      Szymański Artur                     SP 51                  1:23:59    

            BrzeŸińska Maja                                Azymut Mochy             nkl      
            Paterek Mikołaj                               Azymut Mochy             nkl      

OPEN  (36)                        

     1      Jankowski Jakub                00   Jankowscy Team          14:09     
     2      Piechuła patryk                02                           14:22     
     3      Piechuła Agnieszka             77                           14:30     
     4      Wiznerowicz Waleria            02                           15:07     
     5      KĽMIERCZAK KRZYSZTOF           74                           15:36     
     6      Kwiatkowski Maksymilian        02                           16:28     
     7      Gulczyński Marek               99   ZSZ Pijarów             16:43     
     8      Gulczyński Piotr               99   ZSZ Pijarów             16:46     
     9      Filipowiak Bartosz                                          18:02     
    10      Chrobot Szymon                                              18:17     
    11      Kasprzak Stanisław                                          18:43     
    12      Bultrowicz Tymoteusz           06   SP 51                   19:46     
    13      Urbański Łukasz                                             20:42     
    14      Bednarek Lenka                 06   Ławeczka Pobiedziska    22:10     
    15      Pełka Barbara                  70                           22:55     
    16      Kalemba Zofia                  95                           23:25     
    17      Maćkowska Emilia               07                           23:29     
    18      Kusiak Kinga                   01                           23:32     
    19      Kusiak Marta                   05                           23:35     
    20      Borowiak Kinga                 02                           23:46     
    21      Nowosielska Agnieszka          82                           24:14     
    22      Nowak Mateusz i Marcin                                      24:22     
    23      Zięba Bartłomiej               77                           24:38     
    24      Œcisłowska Justyna              87                           24:43     
    25      Sikora Cezary                  02                           26:40     
    26      Matyla Malgorzata              75                           30:03     
    27      Kłosowicz Maciej                                            30:04     
    28      Ładyko Katarzyna               03                           32:37     
    29      Okupniak Wojtek                                             34:45     
    30      Łudczak Zuzanna                                             34:55     
    31      Gładysiak Gabrysia, Marta,     06   Szczep ZHP Komorniki    39:10     
    32      Wichniewicz Jeremi             03                           48:30     
    33      Pepke Aleksandra               02                           58:04     
            Bizan Zosia                    03                            nkl      
            KUCHCIŃSKA KLAUDIA             01   Strzałkowo               nkl      
            DARUL RADEK                    74   Skórzewo Biega           nkl      

Permalink do tego artykułu: http://poznajpoznan.com/wyniki-poznaj-poznan-z-mapa-etap-4/