Wydrukuj to Strona

Wyniki z 2 biegu



Wyniki Poznaj Poznań z Mapą 2 bieg


Elita  (49)                       

     1      Michał Olejnik                     WKS Grunwald Poznań     26:42                                                      
     2      Dariusz Konarczak             84   WKS Grunwald Poznań     31:06                                                      
     3      Łukasz Gryzio                 88   Azymut Pabianice        31:07                                                      
     4      Mateusz Niedbała              77   Woda Góry Las           32:21                                                      
     5      Aleksandra Hornik             96   WKS Grunwald Poznań     35:41                                                      
     6      Daniel Malecki                88                           35:56                                                      
     7      Piotr Pancerz                 77   RB Kórnik               36:07                                                      
     8      Kacper Cieśœlawski             93   Climbing Spot           37:02                                                      
     9      Salewa Briko Trailteam                                     38:07                                                      
    10      Szymon Gramacki               92   I DM Cichociemni        38:37                                                      
    11      Cezary Gałązkiewicz           96                           39:31                                                      
    12      High Adventure Team Hade                                   39:39                                                      
    13      On Sight                                                   39:41                                                      
    14      Michał Gałuszka               85   ON SIGHT                39:46                                                      
    15      Sławomir Dębski               94   Szczep ZHP Komorniki    42:56                                                      
    16      Czarek Wichniewicz            73                           43:03                                                      
    17      Katarzyna Galla               95   HKS Azymut Mochy        43:08                                                      
    18      Marcin Grabowski              88   Leśœni Poznań            43:33                                                      
    19      Jacek Gorczyca                71   Drużyna Szpiku          43:40                                                      
    20      Tomasz Piłat                  87                           44:41                                                      
    21      Piotr Fijałkowski             82   Perkalaba               44:50                                                      
    22      Hades II                                                   47:05                                                      
    23      TOMASZ KOSICKI                71   KB Maniac Poznan        47:23                                                      
    24      Przemysław Gładysiak          77   Szczep ZHP Komorniki    49:26                                                      
    25      ŁUKASZ KLÓJ                   78                           52:34                                                      
    26      HADES                                                      54:38                                                      
    27      Hades Mix                                                  57:02                                                      
    28      Maciej Wąsowski               82                           58:15                                                      
    29      Napier..acze                                              1:01:12                                                     
    30      Magdalena Gorczyca            71   Drużyna Szpiku         1:05:44                                                     
    31      Protokoopercja                                            1:07:26                                                     
    32      Dwie Babki w Bimbie                                       1:09:43                                                     
    33      Piotr Tarchalski               5   Ogólnopolski Klub bi   1:13:04                                                     
    34      Iwona ŚŒmigiel                 93                          1:14:25                                                     
    35      Turbokaczory                                              1:16:38                                                     
    36      Biegnij Dębiec                                            1:16:40                                                     
    37      Powiem Ci w poniedziałek                                  1:16:58                                                     
    38      wojciech wiatr                                            1:18:21                                                     
    39      SDM                                                       1:27:03                                                     
    40      Super Pablo Brothers                                      1:27:48                                                     
    41      ADMI-RAILS                                                1:30:22                                                     
    42      B&B Team                                                  1:43:03                                                     
    43      Andrzej Kaczmarek             81                          1:49:10                                                     
    44      Piotrowski Dawid              81   Spacerowicz            1:49:57                                                     

            Gustaw Sielicki               88   Lampion                  nkl                                                       
            Szymon Stachowski             96                            nkl                                                       
            Bartłomiejj Zięba             77                            nkl                                                       
            Mochikanki                                                  nkl                                                       
            Furious Goast                                               nkl                                                       

ŒŚredniacy  (28)                   

     1      Przemek Pawłowski              77                           28:27                                                      
     2      Marek Firlej                   98   HKS Azymut Mochy        29:25                                                      
     3      Gracjan Cupryśœ                 99   HKS Azymut Mochy        29:33                                                      
     4      Tomasz Ławniczak               82   KB Maniac Poznan        29:54                                                      
     5      Barbara Nowak                  70   HKS Azymut Mochy        30:58                                                      
     6      Agnieszka Bultrowicz           77                           31:35                                                      
     6      Szymon Schulmann               90   WKS Grunwald Poznań     31:35                                                      
     8      Julia Seidel                   99   HKS Azymut Mochy        33:06                                                      
     9      Katarzyna Kalitka              96   HKS Azymut Mochy        33:56                                                      
    10      Julia Kalitka                  00   HKS Azymut Mochy        34:21                                                      
    11      Alicja Hornik                  63   WKS Grunwald Poznań     34:24                                                      
    12      Sebastian Wojciech             83   Wilga                   35:28                                                      
    13      Łukasz Bizan                   79                           35:34                                                      
    14      Tomasz Gajewski                81                           35:52                                                      
    15      Iwona Pietrzak                 90   HKS Azymut Mochy        35:56                                                      
    16      Bartosz Filipowiak             79   Radio Merkury           38:09                                                      
    17      Malgorzata Wrzosek                                          39:55                                                      
    18      Andrzej Galla                  59   HKS Azymut Mochy        40:11                                                      
    19      JAGODA WOLNIAK                 85                           40:49                                                      
    20      Jan Malewski                   95   LO MM                   40:51                                                      
    21      Monika Owczarek                83                           41:42                                                      
    22      Hubert Piątek                  81   MC Radio                43:44                                                      
    23      Piotr Szczodrzyński            74                           43:47                                                      
    24      Michał Sokół                   82   Grodziski Klub Biega    46:54                                                      
    25      Jacek Chojnacki                73   Mostly Autumn           48:55                                                      
    26      Katarzyna Wiśœniewska           71                           50:11                                                      
            Grzegorz Kupczak               90   Kamikadze                nkl                                                       
            Zbigniew Furmaniak             72   Radio Merkury            nkl                                                       

Początkujący  (26)                

     1      Dawid Antkowiak                00   HKS Azymut Mochy        22:39                                                      
     2      Alex Grobelny                  03   HKS Azymut Mochy        22:42                                                      
     3      Nadia Kędzierska               02   HKS Azymut Mochy        23:18                                                      
     4      Nikodem Seidel                 01   HKS Azymut Mochy        23:25                                                      
     5      Kuba Grzeszkowiak              84   biegajzdrow.pl          26:04                                                      
     6      Kamil Nowak                         SP 51                   26:09                                                      
     7      Ewa Lambryczak                                              26:53                                                      
     8      Nikola Kuberska                00   HKS Azymut Mochy        29:12                                                      
     9      Hubert Hildebrand              00   SP 51                   29:47                                                      
    10      Piotr Bachór                   00   SP nr 1 Kórnik          29:49                                                      
    11      Monika Tomczyk                 90                           29:55                                                      
    12      Maciej Wiznerowicz             72                           33:03                                                      
    13      Katarzyna Tomczak              88                           33:05                                                      
    14      Alicja Koœmider                 83                           34:26                                                      
    15      Stanisław Kasprzak             06                           34:40                                                      
    16      Jagoda Seidel                  01   HKS Azymut Mochy        35:01                                                      
    17      Ewa Pawłowska                  77                           42:27                                                      
    18      Grażyna Gulczyńska             69   ZSZ Pijarów            1:05:22                                                     
    19      OLA KLÓJ                       03                          1:07:26                                                     

            Lidia Piwowar                  02   HKS Azymut Mochy         nkl                                                       
            KAmila Wiznerowicz             79                            nkl                                                       
            Michalina Morska               01                            nkl                                                       
            Waleria Morska                 02                            nkl                                                       
            Kasia Budka                    78                            nkl                                                       
            Sandra Nowak                        SP 51                    nkl                                                       
            Korenlia Furmaniak                                           nkl                                                       

OPEN  (22)                        
           Tomasz Han                       70                           16:55                                                      
           Weronika Walczak                 86                           17:31                                                      
           Patryk Piechuła                  02                           19:15                                                      
           Marcin Lambryczak                                             20:32                                                      
           Joanna Radomska-Trafas           72                           24:02                                                      
           Maria Barnaœś                     86                           24:34                                                      
           Anna Trzmiel                     79                           25:55                                                      
           Zuzanna Trafas                   99                           27:56                                                      
           Ignacy Szulc                     06                           28:04                                                      
           Jeremi Wichniewicz               03                           28:14                                                      
           Paweł Sip                        83                           28:15                                                      
           Victoria Trzmiel                                              31:57                                                      
           Iga Wichniewicz                  03                           35:10                                                      
           Rafał Radzewski                  74   Ethica                  35:44                                                      
           Natalia Sip                      85                           37:35                                                      
           Łukasz Majcher                                                40:22                                                      
           Dawid Majcher                                                 40:24                                                      
           Lenka Bednarek                   06   Ławeczka Pobiedziska    41:05                                                      
           Igor Wierczyński                                              41:09                                                      
           Radosław Wierczyński                                          41:11                                                      
           Emilia Maćkowska                 07                           43:14                                                      
           Artur Szymański                       SP 51                   45:34                                                      


			
						
						
		

Permalink do tego artykułu: http://poznajpoznan.com/wyniki-z-2-biegu/