Centrum Relaksu Vasco da Gaia

Miło nam poinformować,
że do grona partnerów Poznaj Poznań Nocą
vdg-logo-sponsor-1
dołączyło Centrum Relaksu Vasco da Gaia.


Centrum Relaksu Vasco da Gaia oferuje sesje relaksacyjne i regeneracyjne w pierwszej w Poznaniu kapsule do floatingu.

Floating, czyli unoszenie na wodzie, to jeden z najprostszych, a zarazem naturalnych sposobów na relaks i ukojenie bólu. Przestronna kapsuła wypełniona roztworem soli Epsom, tworzy warunki podobne do Morza Martwego. Wysoka wyporność roztworu umożliwia unoszenie się bez żadnego wysiłku na powierzchni wody. Roztwór podgrzany jest do temperatury ciała.

Podczas sesji floatingowej odnosimy wrażenie unoszenia się w powietrzu – lewitowania, mózg uwalnia endorfiny, czujemy się coraz lepiej, a ciało zaczyna się regenerować. Sesja w kabinie pozwala nam dopasować się do ogromnych, uśpionych możliwości naszego mózgu, odkryć źródła kreatywności, wyobraźni, nowych możliwości i rozwiązywania problemów.

Dobroczynny i releksacyjny efekt floatingu odczuwamy już podczas pierwszej sesji, jednak efektywność floatingu wzrasta wraz z kolejnymi sesjami. Godzinny relaks w kapsule floatingowej jest przyrównywany do regeneracji osiągniętej podczas czterogodzinnego snu.

Roztwór soli Epsom (siarczanu magnezu) wspomaga organizm w regeneracji po przetrenowaniu, zmniejsza napięcia mięśni, redukuje ból stawów. Floating jest wykorzystywany także we wspomaganiu leczenia fibromialgii i bezsenności.

Centrum Relaksu Vasco da Gaia mieści się Poznaniu przy ul. Piłsudskiego 104. Szczegóły oferty znajdują się na www.vascodagaia.pl

Na najbliższym biegu, będziecie mieli okazję wylosować vouchery na sesje w kapsule do floatingu !

 

 

Permalink do tego artykułu: https://poznajpoznan.com/centrum-relaksu-vasco-da-gaia/