Malta zaliczona

W ubiegłą środę odbył się 4 etap Poznaj Poznań Nocą.

Spotkaliśmy się w Pyrland Parku, czyli w miejscu które polecamy na letnie eskapady 🙂

Areną zmagań zawodników były tereny leśne i parkowe w okolicach Malty.

Niestety zaczniemy od sygnałów od Was, czyli zawodników biorących udział w zawodach.
Pierwsza sprawa nieprzestrzeganie zakazów umieszczonych w komunikacie startowym oraz na stronie zawodów. Jeśli informujemy o zakazie przebiegania przez rzekę, a dodatkowo na mapie ten teren jest oznaczony symbolem „zakazu”, to nie robimy tego dla przysłowiowych jaj. W tym przypadku chodziło przede wszystkim o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. W  świetle latarki/czołówki widać o wiele mniej niż za dnia i pokonywanie takiej rzeczki jest bardzo niebezpieczne. Dodatkowo dając jasny komunikat o zakazie przebiegania przez rzekę, chcieliśmy dać wszystkim równe szanse. Widać nie każdy umie grać Fair Play 🙁

Druga sprawa dotyczy lampionów, a raczej skarg od zawodników startujących z późniejszymi minutami startowymi. Skarżono się że lampiony nie wisiały a leżały na ziemi. W tym dniu punkty rozstawiał Paweł Jusik oraz Bartłomiej Krause czyli osoby, które regularnie robią, to na naszych zawodach. Uwierzcie, że lampiony wisiały.

Liczymy, że każdy weźmie sobie powyższe uwagi do serca 🙂

Na nad Maltańskim terenie najlepszy w najtrudniejszej kategorii ( Elita ) był Franciszek Galla. Natomiast najlepszą kobietą w tej kategorii była Zosia Gala.

Średniaków wygrał Jakub Konieczny, a pierwszą w pojedynku kobiecym była Barbara Nowak.

W kategorie Początkujących wygrała Adrianna Grabianowska, a wśród mężczyzn najlepszy był  Kacper Ferchmin.

Pełne wyniki oraz mapy znajdziecie na stronie zawodów. Tam znajdźcie także formularz zgłoszeń na finałowy bieg, który odbędzie się 7 marca na os. Piastowskim !

Permalink do tego artykułu: https://poznajpoznan.com/malta-zaliczona/