Na Wichrowym Masowo

Najbliższy etap Poznaj Poznań Nocą odbędzie się 13 stycznia.
Areną Waszych zmagań będzie osiedle Wichrowe Wzgórze. Mieliście już okazje ściągać się po tym osiedlu, jednak teraz będzie, to druga cześć osiedla i nowa mapa autorstwa Roberta Banacha !

Na Wichrowych będziecie startować masowo. Co to znaczy ? Wszyscy uczestnicy danej kategorii sportowej ruszają na trasę w tym samym momencie. Jednak by nie było nudno oraz żebyście nie biegali za sobą, na trasach będą tzw. rozbicia ( tzn. że zawodnicy mogą mieć inną kolejność zaliczania punktów kontrolnych ).
Dlatego bardzo ważne jest byście dobrze czytali swoją mapę i trzymali się kolejności punktów kontrolnych swojej mapy !

Na trasie mogą zdarzać się motylki -pętelki – jeden punkt jest podbijany wielokrotnie i odbiega się od tego punktu na inne pętelki.

Poniżej mała wizualizacja przykładowej trasy.
WichroweStart masowy nie dotyczy kategorii OPEN. Tutaj startujemy normalnie z puszki startowej, a trasa jest identyczna.

Biuro Zawodów będzie się znajdować w Zespole Szkół Gimnazjalno – Licealnych nr 37 na osiedlu Wichrowe Wzgórze 111. Tam będziecie mogli skorzystać z toalet, przebrać się oraz zostawić rzeczy. W trakcje trwania zawodów w szkole będzie wywiadówka, więc prosimy o rozważne zachowywanie się 😉

Po biegu prosimy nie rozchodzić się, bo wśród wszystkich zawodników rozlosujemy nagrody ufundowane przez Climbing Spot, Fizjo Orthopedica oraz Vasco da Gaia.


Centrum Relaksu Vasco da Gaia oprócz 3 voucherów na sesję w kapsule floatingowej, które będziemy losować, przekazało dla każdego zawodnika kupon zniżkowy do wykorzystania w Centrum do 29.02.2016r. Dodatkowo osoby, które wykorzystają swój kupon do końca stycznia, wezmą udział w losowaniu nagrody – hammamu marokańskiego.
Na bieg cały czas przyjmujemy zgłoszenia. Więc nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba się zapisać !

KOMUNIKAT TECHNICZNY <klik>

LISTA STARTOWA <klik>

Permalink do tego artykułu: https://poznajpoznan.com/na-wichrowym-masowo/