Poznaj osiedle Tysiąclecia

Kolejny etap Poznaj Poznań Nocą odbędzie się 18 listopada. Tym razem będziecie zmagali się z trasami na os. Tysiąclecia.

Zanim przejdziemy do informacji o zapisach, parę słów które nasuwają się po ostatnich zawodach. Fakt faktem mieliśmy małe problemy z programem do obsługi SI, czyli systemu dzięki któremu zawody odbywają się na chipach. Sypiemy głowy popiołem i mamy nadzieje, że to się nie powtórzy 🙂

Teraz prośba do Was, prosimy byście wszystkie formalności w biurze zawodów załatwili do godziny 19:00 !  Do tej godziny także mogą zgłaszać się zawodnicy, którzy nie zapisali się na zawody a chcą wystartować ( dysponujemy ograniczoną ilością dodatkowych map ).

Druga sprawa, od tych zawodów nie ma spóźnień na start i możliwości zmiany minuty. Dlaczego ? Bo, to jest bardzo nie fair wobec reszty uczestników zawodów. Jedyne zmiany, w wyjątkowych sytuacjach, mogą odbyć się w biurze zawodów do godziny 19:00 !

To na tyle wyjaśnień i próśb, teraz odnośnie zawodów na os. Tysiąclecia.
Wystartował Formularz Zgłoszeń, który działać będzie do wtorku 17 listopada. Szczegóły opłat startowych oraz ich sposób dokonywania znajdziecie w regulaminie.
Przypominamy że zawodnicy, którzy zgłosili się na cały cykl Poznaj Poznań Nocą, zobowiązani są do zgłaszania po przez formularz co zawody.

Lista Startowa
ukaże się na naszej stronie we wtorek wieczorem, zawodnicy każdej kategorii będę mieli przypisane minuty startowe w odstępie co minutę. Zawodnicy w kategorii OPEN startują w dowolnym momencie z puszki startowej.

Na mecie tradycyjnie czekać będzie woda oraz coś słodkiego,a po zawodach wśród wszystkich startujących wylosujemy 10 wejściówek na ścianę wspinaczkową Climbing Spot !

Serdecznie zapraszamy, dobra zabawa gwarantowana, więc nie czekajcie, zapisujcie się i namawiajcie innych 😀 

12079820_705400642923818_8731012566161508966_o

Permalink do tego artykułu: https://poznajpoznan.com/poznaj-osiedle-tysiaclecia/