5 etap

I tak oto doczekaliśmy się przedostatniego etapu Poznaj Poznań Nocą 2015/2016.

W środowy wieczór spotkaliśmy się w XIV Liceum Ogólnokształcącym, którego uczniowie bardzo aktywnie biorą udział w naszych zawodach, a i Dyrekcja jest bardzo przychylnie do nas nastawiona 🙂
Większość z Was mogła się pościgać po nowej części mapy osiedla Piastowskiego. Można powiedzieć, że osiedle Piastowskie jest całe zmapowane i na pewno kiedyś na nie wrócimy.

Wracając do zawodów, to bardzo wiele osób miało problem na samej końcówce. Wielu zawodników pod sam koniec biegu nie pilnowało mapy i zamiast na ostatni punkt dobiegało do mety 🙂 Wiemy, że takie sytuacje są dla Was kolejnym doświadczenie, dzięki któremu będzie w następnych biegach bardziej czujni !
12657919_750961375034411_4357819466245308789_oZawodnik na zdjęciu powyżej, to zwycięzca w kategorii Elita czyli Paweł Górczyński. Najlepszą zawodniczką 5 etapu została Agnieszka Staniewska.
W średniakach wygrał Tomasz Matysiak, a pośród pań zwyciężyła Jagoda Seidel, która do zwycięzcy miała tylko 1:36 starty !
Trasę Początkujących najszybciej ukończył Łukasz Schmidtke, który prowadzi w klasyfikacji ogólnej. Natomiast Ania Giedrojć uzyskała najlepszy rezultat wśród pań.
12711202_750954115035137_7340355322762133249_oGratulację należą się także zawodnikom z kategorii Open, którzy mimo, że bez rywalizacji sportowej, pojawiają się na każdych zawodach i poznają tajniki biegów na orientację. Już teraz widzimy, że wiele z tych osób w przyszłym cyklu Poznaj Poznań Nocą ścigać się będzie w wyższych kategoriach 🙂

Na fotorelację zapraszamy do naszej galerii a na pełne wyniki na stronę zawodów 🙂

Dziękujemy za kolejny mile spędzony z Wami wieczór i zapraszamy na osiedle Sobieskiego !