Przed finałem

Zapraszamy na finałowy bieg Poznaj Poznań Nocą !

 

9 marca zobaczymy się na osiedlu Sobieskiego, a gościć będziemy w Zespole Szkół Zakonu Pijarów.

Co do samych zawodów, to jak większości z Was wie, będzie to bieg pościgowy. Zawodnicy startują zgodnie z kolejnością ustaloną według klasyfikacji generalnej cyklu Poznaj Poznań Nocą.

Zawodnicy którzy tracą do zwycięzcy 10 min biegną z rzeczywistą stratą – zastosowaliśmy przelicznik, że 1 pkt to 5 sek. Osoby, które mają stratę większą niż 10 min do zwycięzcy, będą startować w minucie startowej przydzielonej przez organizatora zgodnie z właściwą kolejnością. Zawodnicy Open startować będą w dowolnym momencie.
Pierwsza osoba na mecie z kategorii zostaje zwycięzcą całego cyklu Poznaj Poznań Nocą.
DSC_8379
Komunikat techniczny
ukaże się w niedzielę ale już teraz zdradzimy, że dwie kategorie punkt nr 99 będzie odbijało dwukrotnie, ponieważ będzie on też punktem widokowym 🙂

Po biegu odbędzie się dekoracja najlepszych zawodników oraz losowanie nagród. Najlepsi mogą liczyć na drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora biegu czyli stowarzyszenie Biegaj z Mapą oraz partnerów aktualnej edycji – Ściana Wspinaczkowa ClimbingSpot, Fizjo Orthopedica, Centrym Realksu Vasco da Gaia.

Na ostatni bieg przygotowaliśmy pamiątkowy medal, który zawiśnie na szyi każdego uczestnika biegu.

Do nabycia lub wygrania będą bardzo odjazdowe kubki z logo Poznaj Poznań Nocą ! Jesteśmy pewni, że rodzina lub koledzy z pracy/szkoły będą Wam zazdrościć 😉
12802839_757544744376074_5771796513433601023_n

Na zawody rejestrować można się wyjątkowo do poniedziałku poprzez formularz zgłoszeniowy który znajduję się na tej stronie. Serdecznie zapraszamy !

Permalink do tego artykułu: http://poznajpoznan.com/przed-finalem/