I etap za nami

W środowy wieczór spotkaliśmy się na osiedlu Lecha.

Na wstępnie pragniemy podziękować Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 51, za pomoc udzieloną przy organizacji zawodów.

Zmagania na trasie tradycyjnie zaczęliśmy od godziny 19:00. W tym miejscu pragniemy zwrócić uwagę na dwie sprawy.
Pierwsza sprawa – w komunikacje startowym jasno napisane jest do której godziny czynne jest biuro zawodów. Niestety, praktycznie co zawody, część zawodników, pojawia się grubo po 19. Niestety, utrudnia nam, to bardzo funkcjonowanie, szczególnie w sferze pomiaru czasu.
Druga sprawa – od tego momentu wracamy do reguły znanej z każdych oficjalnych zawodów czyli jeśli zawodnik spóźni się na swoją minutę startową, to nie zmieniamy mu minuty startowej, a jego czas liczy się od przydzielonej minuty startowej.
To na tyle uwag, więc wracamy do przyjemniejszych rzeczy, czyli Waszej rywalizacji na trasach utworzonych przez Dawida Stefańskiego.

Na najtrudniejszej i najdłuższej trasie z czasem 19:37 zwyciężył wracający po kontuzji reprezentant Grunwaldu Poznań – Bartosz Pawlak. Jego klubowa koleżanka Aleksandra Hornik była najlepszą zawodniczką wśród Pań.

Kategorię Średniaków wygrał Stanisław Ferchmin, natomiast najlepszą kobietą okazała się Basia Nowak.

Kacper Ferchmin wygrał kategorię Początkujących, a najlepszy czas wśród kobiet osiągnęła Ola Peisert.

Pełne wyniki, międzyczasy oraz mapy do analizy biegu znajdziecie na stronie zawodów. Tam znajdziecie także formularz zgłoszeń na zawody, które odbędą się 13 grudnia na Cytadeli ( póki co walczy o miejsce na biuro zawodów, w najgorszym wypadku będziemy pod chmurką ).

Permalink do tego artykułu: http://poznajpoznan.com/i-etap-za-nami/