II etap PPN

Drugi etap Poznaj Poznań Nocą odbył się 13 grudnia na Poznańskiej Cytadeli.

Mimo braku Biura Zawodów w budynku i powrotnego zimna do mety dobiegło 114 zawodników ( no dobra ciut więcej, bo w Open biegały grupy ). Z naszej strony WIELKI SZACUN dla Was !

Tego dnia Cytadela okazała się zimna, ciemna i trudna …
Już na pierwszy rzut oka, przy biurze zawodów było widać jak jest ciemno. Duża różnica w porównaniu z osiedlowymi etapami.

Dla najtrudniejszych kategorii czyli Elity i Średniaków zostały przygotowane dosyć długie trasy z punktami ukrytymi w miejscach, gdzie nawet w dzień było by ciężko. Słynny „trójkąt bermudzki” sprawił wielu osobą dość spore trudności w znalezieniu punktów kontrolnych. Nas cieszy, że na oblatanej Cytadeli, sprawiliśmy Wam trochę trudności 🙂

W Elicie z bardzo dobrym czasem wygrał reprezentant Polski – Bartosz Pawlak ( 21:21 ). Natomiast wśród kobiet, pierwszą zawodniczką była, także reprezentantka kraju Marysia Gorczyca ( 32:25 ).

Średniaków wygrał Patryk Domański ( 33:52 ),a Barbara Nowak ( 34:26 ) była najlepszą kobietą.

Wśród Początkujących najlepszym zawodnikiem okazał się Tomek Zieliński ( 41:52 ). Najlepszą zawodniczką była Magdalena Sobczyńska ( 47:05 )

Niestety nie mamy fotorelacji z tego biegu ponieważ było porostu za ciemno 🙁

Tam znajduje się także aktywny formularz zgłoszeń na kolejny bieg, kory odbędzie się  10 stycznia !