4 bieg PPN już dziś

Wieczorem  czeka Was 4 bieg cyklu Poznaj Poznań Nocą. Bieg trudny z tego względu, że będzie rozgrywany w podmiejskim lesie, gdzie wieczorem jest zupełnie inaczej niż na miejskim osiedlu. Brak wyraźnych obiektów od których możemy się orientować, ciemno wokół nas. Każdy z uczestników powinien zaopatrzyć się w dobrą lampkę.

Start o godzinie 19.00 z okolic centrum zawodów. My będziemy czekać na Was od godziny 18.00 pod wiatą przy leśniczówce – idąc od strony miasta ok 100 m za wiaduktem kolejowym.

Rozgrzewać będzie się można w stronę miasta za wiaduktem kolejowym – organizacja pokazana jest na grafice poniżej.

centrum organizacja

 

Sugerowany dojazd:
Na Dębinie najlepiej dostać się samochodem, wjeżdżając w ulice Ku Dębinie z ulicy Piastowskiej. Tam znajdują się oznaczone parkingi.
Dla korzystających z komunikacji miejskiej proponujemy autobusy o numerach 71, 76 oraz 603. Bimbą o numerach 2, 9 i 10 można dojechać na pętle Dębiec i dojść spacerkiem ok 2km do Zakładu Lasów Poznańskich. Rozkład jazdy MPK jest tutaj.

Pamiętajcie, że centrum jest na zewnątrz, na otwartej przestrzeni i może być chłodno, dlatego zabierzcie ze sobą coś ciepłego na zmianę. W centrum będą stoliki i ławeczki gdzie będzie można zostawić rzeczy na czas biegu.

Długości tras to:

Elita – 3,6 km

Średniacy – 3 km

Początkujący – 2,3 km

Open – 1,3 km .

Wszystkie długości podane są w linii prostej.

Listy startowe znajdziecie tutaj.

Zachęcamy Was od przypomnienia sobie podstaw Biegów na Orientację – tutaj 

Do zobaczenia na biegu

Permalink do tego artykułu: https://poznajpoznan.com/4-bieg-ppn-juz-jutro/