Partnerzy

 

Do grona naszych partnerów, którzy to fundują dla was drobne nagrody rzeczowe po każdym biegu dołączyli ostatnio Park Tenisowy OLIMPIA – zdecydowanie jeden z najładniejszych ośrodków tenisowych w Polsce, usytuowany w sąsiedztwie stadionu lekkoatletycznego i żużlowego na Golęcinie. Jeżeli lubicie pograć w tenisa, lub macie zamiar nauczyć się tej gry, jest to właściwe dla was miejsce.

  

         Kolejnym partnerem jest firma świadcząca usługi z zakresu fizjoterapii – REHASIP. Celem REHASIP jest zapewnienie kompleksowej opieki fizjoterapeutycznej na najwyższym poziomie oraz według najnowszych standardów medycznych. Czyli to co dla nas sportowców jest bardzo ważne. Dlatego, jeżeli narzekacie na jakiekolwiek dolegliwości związane z aparatem ruchu powinniście się tutaj udać 🙂                                                                         

 

Od samego początku istnienia naszych biegów są z nami

      Woda Góry Las – najlepszy sklep ze sprzętem turystycznym w Poznaniu. W siedzibie sklepu przy ul. Strzeleckiej a także na stronie internetowej znajdziecie praktycznie wszytsko to potrzebne, żeby zaplanowac aktywny wyjazd za miasto. Również, jeżeli chodzi o Biegi na Orientację to znajdziecie tutaj kompasy tak ważne w naszych zawodach. Dlatego jeżeli jeszcze nie jesteście odpowiednio przygotowani do naszych zawodów to zapraszamy do sklepu WODA GÓRY LAS.                        

 

     Centrum wspinaczkowe CLIMBINGSPOT – idelane miejsce dla tych wszystkich, którym ściankawspinaczkowa nie jest straszna. Jeżeli macie jeszcze dość sił po biegu, musicie odiwdzić to miejsce. Nauczycie się tutaj sztuki wspinania. Prowadzone są tutaj zajęcia sekcji wspinaczkowych, dlatego, jeżeli czujecie się na ściance swobodnie musicie odwiedzić centrum wspinaczkowe CLIMBINGSPOT.
Dodatkowo dla wszystkich uczestników którzy ukończą bieg, zniżka 20% na wejście 🙂
          

 

     Od niedawna jest z nami sklep internetowy www.biegajzdrow.pl – gdzie znajdziecie sprzęt do biegania. Odzież, obuwie wszystko to możecie zakupić nie wychodząc z domu. Jeżeli potrzebujecie złapać trochę tężyzny fizycznej przed kolejnymi biegami, a nie macie pojęcia gdzie można zaopatrzyć się w sprzęt do biegania, to śmiało odwiedzajcie www.biegajzdrow.pl.  Możecie wykorzystać tutaj kupony rabatowe, które wylosowaliście na naszych zawodach.
 
            

 

    Największy Park Linowy w Poznaniu PYRLANDPARK ma dla was wiele tras na wysokości. Możecie spędzić tutaj aktywnie cały dzień.
 Położony jest nad jeziorem MALTA w lesie. Dzieki niemu możecie skorzystać z darmowych wejściówek, które wygraliście na naszym biegu 🙂

Permalink do tego artykułu: https://poznajpoznan.com/partnerzy-2/